לאכול טוב וליהנות משבת נעימה

נשים רבות מוצאות את עצמן מקדישות שעות רבות במהלך השבוע בבישולים לבני המשפחה. הדבר הופך למשמעותי ומורגש עוד יותר כאשר מתקרבת השבת, אז הן דואגות להשקיע לא מעט בהכנת מנות טובות, מנות ביתיות שכולם אוהבים. כשמדובר במשפחה מרובת ילדים או במשפחה המעוניינת לארח קרובים בשבת, במקום לבלות שעות ארוכות במטבח, אפשר להזמין אוכל לשבת בירושלים ניתן למצוא כיום לא מעט חברות קייטרינג המציעות את השירות. חברות מקצועיות, המתאימות את התפריט שלהן לאופי האירוע או החגיגה.

ארוחה עשירה על שולחן השבת

הזמנת אוכל מוכן לשבת בירושלים חוסכת זמן יקר מאד, שניתן להקדיש אותו במקום זאת לבני המשפחה ולעיסוקים נוספים, חשובים לא פחות. גם אנשים בודדים או אנשים מבוגרים שמתקשים לעמוד שעות במטבח ולטרוח בהכנת האוכל לשבת, יכולים אף הם לקנות אוכל מוכן לשבת בירושלים וליהנות מארוחה טובה, מזינה ועשירה על השולחן. אלו יכולות להיות מנות בשר טובות עם תוספות, מנות דגים, סלטים וגם קינוחים מצוינים, קינוחי פרווה, שממתיקים את הארוחה בסופה.

התפריט העשיר, המחירים הנוחים והאוכל הארוז בקפידה שמגיע עד הבית הופכים את השירות לפופולארי מאד בשנים האחרונות ובעיקר בקרב משפחות דתיות וחרדיות המקפידות על צריכת מזון כשר למהדרין. חברות הקייטרינג מעמידות לרשות לקוחותיהן תפריטים שונים ומבחר עצום של מנות שממנו ניתן לבחור. אפשר גם לקבל מענה מתאים לצמחונים ואפילו לטבעונים, ולהתבסס בעיקר על סלטים מסוגים שונים. המנות מתאימות גם לאירועים שונים והן יכולות להפוך את השבת כולה לחוויה נפלאה עם אוכל טעים ומשובח.

את המבחר אפשר למצוא באתר האינטרנט של החברה ולקבל גם פרטים בטלפון על המנות, על המחירים ועל האפשרויות הרבות. אפשר להזמין לכמות מצומצמת מאד של אנשים או למספר רב מאד. כל זאת, על פי התקציב והדרישה.

למידע נוסף לחצו כאן

רוצים להזמין אוכל לשבת הביתה? תוהים למי לפנות? אם כן, מעדני המלך היא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לצפייה בתפריטים השונים המוצעים על ידי החברה, לחצו בכפתור וליצירת קשר טלפוני לפרטים נוספים, התקשרו ל – 02-5021633

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418