ליהנות מארוחה טובה בבית במחירים נוחים

אנחנו לא תמיד מוכרחים להכין בעצמנו את ארוחת השבת, וליתר דיוק – לא תמיד גם יש לנו את הזמן לעשות את זה, או אולי את הכישרון ואת היכולת. כשמזמינים חברים או בני משפחה לשבת, כשמדובר במשפחה גדולה, אוכל מוכן לשבת הוא הפתרון המתאים. יותר ויותר משפחות דתיות וגם חרדיות, אנשים בודדים וגם אנשים מבוגרים מסתמכים על שירותי קייטרינג, המציעים כיום אוכל מוכן, המגיע ישירות עד הבית לפני השבת. האוכל מתבסס על חומרי גלם טובים וטריים והוא מתאים לכל חך.

מבחר נהדר של מנות

כאשר מחפשים מידע על אוכל מוכן לשבת מחירים הם פרמטר מרכזי שנלקח בחשבון פעמים רבות. מצד אחד מעוניינים במנות טובות וטעימות, ומצד שני מחפשים שירות המוצע במחיר הוגן ונוח. כזה המתאים לכל כיס. נשים רבות, גם אלו שעובדות מחוץ לבית, מוצאות עצמן מבלות שעות ארוכות במטבח כדי להכין אוכל לשבת, וזאת במקום להשקיע את זמנן ומרצן בעיסוקים אחרים חשובים לא פחות. האפשרות ליהנות ממגוון של אוכל מוכן לשבת קייטרינג הופכת את השבוע לנעים הרבה יותר וחוסכת זמן עבודה רב במטבח וגם לא מעט טרחה.

פתרון מושלם שחוסך זמן

שירותי הקייטרינג מאפשרים לכולנו ליהנות מהשבת, לשבת יחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים סביב השולחן ולטעום מנות טובות. התפריט לשבת כולל מנות בשר, דגים, סלטים עשירים בכל טוב וגם קינוחים נהדרים, שממתיקים את הארוחה ומהווים תוספת נפלאה. המנות מגיעות כשהן ארוזות עד הבית, ואפשר לשלוח אותן לכל כתובת שרוצים בסביבה. ניתן אם רוצים להזמין את האוכל גם לאירועים פרטיים מסוגים שונים שחוגגים בבית, וזאת במקום להכין לבד את האוכל ולהקדיש לכך שעות ארוכות. חשוב כמובן לפנות לחברות מקצועיות ומנוסות בתחום, חברות קייטרינג שמציעות אוכל כשר בטעמים מצוינים.

למידע נוסף לחצו כאן

מעוניינים להזמין אוכל מוכן לכבוד השבת ולא יודעים למי לפנות? אם כן, מעדני המלך היא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לצפייה בתפריטים השונים המוצעים על ידי החברה, לחצו בכפתור וליצירת קשר טלפוני לפרטים נוספים על השירות ועל המחירים, התקשרו ל – 02-5021633

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418