קייטרינג כשר למהדרין

 Preview 400 10002307201121024505

קייטרינג כשר למהדרין הוא שירות מבוקש והכרחי בקרב אוכלוסיות שונות ברחבי ישראל, הסיבה לכך היא מפני שגם אנשים רבים שלא מגדירים את עצמם בתור "דתיים" או "שומרי מסורת", אשר עדיין בוחרים לשמור על אכילת מזונות כשרים בלבד, כל אחד מסיבותיו הוא.

סיבה נוספת לכך ששירות קייטרינג כשר למהדרין חשוב לרבים בציבור הישראלי, היא מפני שגם באירועים המגודרים כאירועים לציבור החילוני גרידא, קרוב לוודאי שיימצאו שם כמות נכבדת למדי של אנשים שומרי מסורת ובהכרח גם שומרי כשרות. מפני שישראל היא חברה כה מעורבת, בה דתיים וחילונים מתקיימים האחד לצד השני, בכל אירוע יהיו נוכחים אנשים אשר מקפידים לשמור על כשרות – וזו אחת הסיבות העיקריות לכך ששירות קייטרינג כשר למהדרין הוא כה חשוב ונחוץ.

קייטרינג מעדני מלך הוא קייטרינג כשר למהדרין בהשגחה המהודרת של בד"ץ העדה החרדית בירושלים, השגחה קפדנית המבטיחה מזון כשר למהדרין מן המהדרין, וזאת על מנת לאפשר גם לאנשים המחמירים ביותר בדיני כשרות לא לוותר על הגעה לאירועים של חברים, בני משפחה ומכרים ולבוא להשתתף עמם ולשמוח בשמחה שלהם. קייטרינג מעדני מלך מחזיק בכל האישורים ובכל התעודות אשר מעידים על כך כי אכן מדובר – מעבר לכל צל של ספק – בשירות של קייטרינג כשר למהדרין. קייטרינג גלאט חלק של העדה החרדית בירושלים.

כך מתאפשר לחוגגים להזמין לאירוע שלהם כל אדם – תהיה המסורת שלו אשר תהיה – מפני שתחת קייטרינג כשר למהדרין כל אדם יכול לאכול לשובע וליהנות ממזון טעים ומשובח מבלי שיהיה עליו לחשוש שמא הוא אוכל מזון לא כשר. קייטרינג כשר למהדרין של קייטרינג מעדני מלך נותן ערובה לכך שבאירוע שלכם יהיה מזון טעים כיד המלך, כזה אשר יאפשר לכל אחד ואחד מן האורחים שלכם לשבוע וליהנות ללא כל חשש.

 

קייטרינג כשר לכל סוגי האירועים

במעדני המלך תזכו למענה מושלם עבור כל סוגי האירועים, עם מנות גלאט נהדרות המתאימות לכל חיך, בנוסף לאפשרות להזמנת קייטרינג חלבי במידת הצורך. בין היתר, אנו מספקים מנות גלאט לאירועים כמו ברית מילה, בר מצווה, שבת חתן, חתונות ועוד. בכל מקרה, תוכלו להיות בטוחים שנעמיד לרשותכם מזונות משובחים וטעימים במיוחד המוכנים באהבה, ממגוון מסורות בישול, מטבחים ועדות. כמובן אתם תהיו שותפים מלאים בבחירת קייטרינג גלאט כשר לאירועים קטנים או גדולים, ותפגשו אצלנו צוות קשוב שיעזור לכם להתאים את התפריט והבחירות להרכב המשתתפים, לאופי האירוע ולמסגרת התקציב שלכם.

דרך אגב, כדאי שתכירו את חברת קינג'ס הפקות, מבית אירועי היוקרה של חברתנו, האמונה על הפקת אירועים ממאלף ועד תו. שירות זה כולל לא "רק" קייטרינג לאירועים גלאט כשר אלא גם הפקה מלאה בהתאם לתקציב שלכם ודאגה לכל הפרטים. הניסיון הרב שלנו בתחום מאפשר לכם לארגן חתונה או אירוע אחר בידיעה שיש מי שעושה עבורכם את העבודה, ואתם יכולים להתפנות לשמחתכם ולדברים החשובים עבורכם. לשם כך אנו עובדים עם מיטב בעלי המקצוע והספקים, היודעים כיצד להרים אירוע מושלם לציבור הדתי והחרדי. בין היתר נוכל להעמיד לרשותכם זמרים ותזמורות, צלמים והסעות, אולמות ועוד – והכל במחיר נוח וטוב.

לא רק מנות בשריות....

לצד קייטרינג בשרי מהדרין במרכז אנו מציעים גם את האפשרות להזמנת קייטרינג חלבי. מדובר במנות טעימות במיוחד המתאימות בעיקר לאירועים קלילים ובלתי מחייבים, אותם מקיימים בשעות הצהריים המוקדמות או בשעות הבוקר. המנות כוללות למשל קישים ופשטידות, מאפים חלביים וקישים וקינוחים טעימים ומפתיעים, מהן יכולים ליהנות כמובן גם אנשים המקפידים על תזונה צמחונית. מכיוון שמדובר במנות יחסית קלילות הן אינן מכבידות על הבטן ולא יוצרות תחושה של נמנום בשעות הבוקר או הצהריים המוקדמות, דבר המאפשר למוזמנים לשמור על אנרגיות גבוהות ולאחר האירוע להמשיך בשגרת יומם.

קייטרינג מושלם לאירוע משובח

קייטרינג לאירועים כשר גלאט של חברתנו מעניק מענה מושלם לאירועים. אלו קודם כל המנות המשובחות והתפריטים המגוונים, המתאימים לכל אירוע המורכב מאנשים בני גילאים, עדות והעדפות שונות. בנוסף, אנו יודעים לתת מענה לקשת רחבה של דרישות ובקשות בכל הקשור להגשה של המזון, לרבות עיצוב של שולחן הכבוד ועריכת שולחנות עם עיצובים מיוחדות, ועוד רעיונות רבות שמעודדים את התיאבון ומייצרים את האווירה המבוקשת.

לכך מצטרף כמובן צוות העובדים המסור שלנו, שיעשה הכל על מנת שהאירוע יתנהל על הצד הטוב והמוצלח ביותר, ושיהיה בלתי נשכח עבור בעלי השמחה – בין אם נער החוגג בר מצווה והוריו, ובין אם זוג שמתחתן. לצוות שלנו יש ניסיון רב ותודעת שירות מפותחת ביותר, המתבטאת במענה מהיר מאוד ואדיב לכל שאלה, בקשה וצורך, שימת לב לכל הפרטים וטיפול בהם באופן מקצועי ונכון.

רוצים עוד פרטים? פנו אלינו

מעוניינים בפרטים נוספים על שירותי הקייטרינג של חברתנו? רוצים שנעזור לכם לארגן אירוע מושלם מתחילתו ועד סופו? אם כן, פנו אל מעדני מלך בהשגחת בד”ץ העדה החרדית בטלפונים 02-5021633 או 050-4141418.

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418