אירועים כשר למהדרין בכותל

אירועים כשר למהדרין בכותל

רוצים להפיק אירועים כשר למהדרין בכותל? חברת הקייטרינג המובילה בירושלים מעדני מלך אמונה על קיום אירועים במקום הקדוש ליהדות ויודעת כיצד לבצע זאת מבחינה לוגיסטית על הצד הטוב ביותר כך שגם במקום המבוקש הזה ולמרות כל הקשיים המתעוררים להגיע אליו מדי פעם, תהנו מאירוע מרגש שכן החברה יודעת איך להפיק את האירוע במיקום המדהים ביותר על אדמת ישראל, הכותל, ולהפוך את האירוע שלכם, בין אם בר מצווה, שבת חתן , חתונה, ברית או כל אירוע אחר לגולת הכותרת של האירועים במשפחתכם, יום בלתי נשכח במקום הקדוש ביותר אם הקרובים לכם לחגיגת מאורע שמח במשפחה בצורה הטובה ביותר!

מעדני מלך - אירועים כשר למהדרין בכותל

כשזה מגיע לעריכת אירועים בסדר גודל כזה, במיקום רגיש ומבוקש עם תנאים סביבתיים לא פשוטים, חברת מעדני המלך היא בדיוק הכתובת הנכונה לפנות אליה בכל הנוגע לניסיון, איכות ומחיר הוגן להפקת האוכל באירוע.

החברה הינה בין המובילות בתחומה בירושלים ותשמח לסייע לכם בהרמת האירוע המושלם בכל מקום. קראו קצת על קייטרינג מעדני מלך באתר ותיווכחו לגלות שיש ברשותנו את כל הכלים, הידע הניסיון, המתקנים ואנשי הצוות כדי שהאירוע שלכם יהפוך בעזרתנו לסיפור הצלחה.

לפרטים על השירותים שלנו, מחירים וכדומה וכן ייעוץ מקצועי לגביי עריכת אירועים כשר למהדרין בכותל בהם אנו מנוסים, השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר ונשמח להסביר לכם מה היתרון והייחודיות שלנו, כיצד אנו פועלים בשטח ועוד.

אירועים כיד המלך עם מעדני מלך – חברת הקייטרינג והאירועים המובילה בירושלים והסביבה!

קייטרינג מעדני מלך למהדרין הוקמה ב-2005 במטרה לענות על הביקוש הרב בעיר בתחום הפקת אירועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. אנו פועלים בהשגחת בד”ץ העדה החרדית. תנו לנו להסעיד לכם את האירוע בצורה היוקרתית והטעימה ביותר ולספק לכם שירותים נוספים בתחום עיצוב האירועים, שמלת כלה, עיצוב חופה ועוד. חייגו עכשיו לפרטים והצעת מחיר משתלמת! >>

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418