בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

בר מצווה בכותל בירושלים

מתכוננים לאירוע בר המצווה של הילד ומחפשים מקום ייחודי ומרגש לקיום האירוע. משפחות רבות מכל רחבי הארץ בוחרות לקיים את המאורע המרגש בכותל, אותו קיר קדוש יחיד שנשאר מבית המקדש ואליו מגיעים יהודים לתפילות במשך כל ימות השנה, כמו גם המוני מתפללים ואנשים מכל העולם אשר מגיעים לירושלים הקדושה והכותל הוא גולת הכותרת בטיולם וללא ספק אחד האתרים המתוירים ביותר והמוערכים ביותר בעולם כולו!

ועכשיו יש לכם את הזכות וההזדמנות לחגוג עם המשפחה את בר המצווה של הילד, להגיע לתפילה מיוחדת בכותל, להתחבר לאנרגיות החזקות שיש במקום, לקיים את הטקס המרגש ולאחר מכן לחגוג את האירוע עם אורחה טובה לסיום.

ליצירת קשר לחצו כאן

בר מצווה בכותל – חוגגים ומתרגשים עם כל המשפחה

צריכים להפיק אירוע שלם או קייטרינג לאירוע בכותל? מעדני מלך, הקייטרינג הירושלמי המוכר והאהוב מציע לכם את שירותיו וכפי שקיימנו עבור ילדים כה רבים בעבר את האירוע, גם עבור ילדכם ומשפחתכם נשמח להרים אירוע בר מצווה מענג, טעים, מרגש ואיכותי ברמה גבוהה ובלתי נשכח!

עושים בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

מיליוני יהודים מכל רחבי העולם כמו גם נוצרים ואנשים מדתות נוספות מכל העולם פוקדים את הקיר הקדוש בכל ימות השנה. אירועי בר מצווה רבים נערכים למרגלותיו והמשפחה שלכם יכולה להיות אחת המאושרות שזוכה גם היא לכך.

אירוע בר מצווה בכותל בירושלים
מבחינה לוגיסטית להרים אירוע בר מצווה שבכותל זה לא פשוט אך אנו אמונים על המלאכה ומבצעים אותה על הצד הטוב ביותר כולל כל מה שצריך לאירוע! מוזמנים להתקשר ולקבל את כל המידע!

חושבים לחגוג בר מצווה בכותל? אין ספק שזוהי האפשרות המרגשת ביותר שכל נער יהודי מתבגר ישמח לקבל, חוויה חד פעמית עוצרת נשימה. נשמח להיות חלק מאירוע. חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה המפתיעה! >>

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418