קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים מחירים

קייטרינג לאירועים קטנים כשר

עומדים לחגוג אירוע קטן בקרוב? קייטרינג מעדני מלך תספק לכם קייטרינג כשר למהדרין, קייטרינג כשר לאירועים קטנים ועוד. החברה מתמחה בהפקת אירועים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר כוללים קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי.

ליצירת קשר לחצו כאן

מוזמנים להציץ באתר ולהתרשם משירותי ההפקה המורחבים שלנו בהם אתם יכולים להיעזר אך גם אם כל מה שאתם צריכים זה שירותיי קייטרינג בלבד, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הקייטרינג המוביל בירושלים והסביבה, כולל עיצוב מנות מפוארות ויוקרתיות במחיר אטרקטיבי.

קייטרינג מעדני מלך מיומן בהפקת אירועים קטנים כגדולים החל מברית מילה, דרך אירוע בר מצווה ושבת חתן, אירוע בת מצווה, חתונה בכל סדר גודל ועוד אירועים בהם יש צורך בשירותי הסעדה וקייטרינג מורחבים.

לבניית קייטרינג בהתאמה אישית, קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים מחירים במחיר הנוח לכם חייגו אלינו עכשיו ונשמח לספק לכם הסבר כולל ומלא לגביי טיב השירות שלנו, האפשרויות השונות, שירותי ההפקה המורחבים שלנו לאירוע או רק שירותי קייטרינג לאירוע הבא שלכם.

חוגגים אירוע קטן כמו גדולים עם קייטרינג מעדני מלך

במיוחד באירועים קטנים חובה שהאוכל באירוע יהיה איכותי, טרי, טעים ומיוחד. תנו לנו לתת לכם הצעה מיוחדת לקייטרינג איכותי וטעים לאירוע הבא שלכם. השאירו שם, טלפון ופרטים נוספים באתר או התקשרו אלינו ממש עכשיו לקבלת נציג שייתן לכן את הפרטים המלאים על שירותי קייטרינג מהקייטרינג המוביל בעיר ירושלים והסביבה, בעל ניסון רב בהפקת אירועים ובשירותי הסעדה לאירועים מכל סוג וגודל.

להזמנות ופרטים לגביי קייטרינג כשר לאירועים קטנים חייגו עכשיו וקבלו את המנות הכי טובות בתחום, עיצוב של מעצבות מקצועיות ואנשי הצוות המנוסים ביותר שייתנו לכם שירות מלא במשך כל האירוע עד אחרון האורחים לשביעות רצונכם המלאה.

הזמינו עוד היום קייטרינג לאירועים קטנים כשר וטעים רק אצלנו ! >>

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418