קייטרינג חלבי כשר

 Preview 400 10002207201114030574.jpgלשירות של קייטרינג חלבי כשר, ממש כמו שירות הקייטרינג של מעדני מלך, ניתן לייחס לא מעט יתרונות, כאשר אחד מהם הוא הקשת הרחבה והמגוונת של מיני מאכלים ומטעמים שונים, אשר מאפשרים למתכנני האירוע להרכיב תפריט עשיר, ייחודי וטעים, אשר בעת ובעונה אחת גם שומר על אווירה קלילה ובלתי מחייבת. קייטרינג חלבי כשר יכול לכלול – לעומת קייטרינג בשרי כשר, למשל – מיני מזונות ומטעמים שלא מכבידים על האורחים. הדבר חשוב במיוחד אם מדובר באירוע המתקיים בשעות הבוקר המוקדמות, או לאירועים בעלי אופי קליל ומגוון.

לכן קייטרינג חלבי כשר הוא החלופה המובחרת והמשובחת ביותר לסוגים אחרים ו"כבדים" יותר של קייטרינג – כדוגמת קייטרינג בשרי כשר – והם מציעים מאכלים קלילים כגון פשטידות, קישים, מיני מאפים חלביים שונים כמו גם קינוחים חלביים וכשרים כמו עוגיות, עוגות, שתייה חמה, גלידות וכיוצא באלה.

בנוסף על כך שקייטרינג מסוג קייטרינג חלבי כשר מאפשר לכם להאכיל את האורחים שלכם במטעמים אשר הינם ערבים לחיך וקלילים בעת ובעונה אחת, קייטרינג חלבי כשר עושה צדק גם עם אנשים אשר בחרו לעבור לתזונה צמחונית, כך שגם הצמחונים מבין המוזמנים לאירוע שלכם לא ירגישו כאילו שהם מקופחים, מה שבדרך כלל קורה בשאר האירועים אשר בדרך כלל כוללים קייטרינג בשרי כשר.

קייטרינג חלבי כשר למהדרין של שירות הקייטרינג מעדני מלך מורכב מצוות עובדים מיומן ומנוסה, אשר יעשה את כל אשר ביכולתו על מנת להקפיד על הפרטים הקטנים – והגדולים – אשר יעזרו לכם להבטיח כי האירוע שלכם ייזכר לטובה, הן בגלל האוכל הטעים והמזין והן בגלל האווירה השמחה והחגיגית. מנות גורמה המעוצבות במלאכת מחשבת, כלי הגשה מהודרים וחגיגיים, עיצוב שולחן בצורה נעימה לעין ומעוררת תיאבון ועוד.

במסגרת שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין, צוות המעצבות של מעדני מלך ישמח לעצב עבורכם גם בר מפואר, בו יוכלו האורחים ליהנות משלל מטעמי הקייטרינג החלבי הכשר בשירות עצמי ובהגשה מפתה.

 

צרו איתנו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

קאפצה
קאפצה הקלד את האותיות\מספרים

cap

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418