לחגוג בגדול את האהבה

חתונה היא אולי אחד האירועים המשמחים והמרגשים בחייהם של אנשים רבים. לעמוד תחת החופה ולקדש זה את זו, לחלוק עם האנשים שאוהבים את המעמד הזה ובאופן כללי – ליהנות מאירוע מיוחד, שהוא הרבה יותר מאולם מפואר ולא מעט מוזמנים, כל אלה ועוד הופכים את היום הזה ליום שקשה לשכוח. החתונות של היום הן הפקה בפני עצמה ונוהגים להשקיע בהן לא מעט. נותנים דגש רב מאד על המקום שבו היא תערך, על המוסיקה שתושמע לאורחים, על הלהקה שתנגן ותשיר להם וכמובן גם על האוכל.

האוכל הוא כל הסיפור

קייטרינג לחתונה בירושלים הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע, וככזה עליו להיות איכותי ומתאים לאופייה של החגיגה. לחוגגים שכשרות חשובה להם, קייטרינג ששם דגש על מנות כשרות ואיכותיות הוא הפתרון המתאים. אם בעבר ההיצע היה מצומצם והאיכות היתה ממוצעת מאד, הרי שכיום הסיפור הוא אחר וניתן למצוא שירותי קייטרינג לחתונות בירושלים ובערים נוספים בסביבה שהם, ללא ספק, הדבר הטוב הבא! התפריט המוצע מגוון מאד, ניתן לבחור בתפריט חלבי או בתפריט בשרי, אלו יכולות להיות מנות על טהרת הירקות, כאלו המתאימות לצמחונים וגם לטבעונים, או מנות כשרות כבדות יותר, המתבססות על בשרים או דגים מסוגים שונים.

שילוב נכון

שילוב נכון של אוכל במסיבת החתונה מצריך התייחסות לכמה נקודות חשובות: היכן עורכים אותה, מה מספר המוזמנים לאירוע וגם מה צפוי להיות אופייה של החגיגה. אם עורכים את החתונה באולם גדול ויוקרתי מאד, כדאי לבחור במנות מסוגננות יותר. לאירוע צנוע ואינטימי, מנות קלילות בהחלט יכולות להספיק. כך או כך, חשוב לפנות אך ורק לחברות המציעות קייטרינג כשר ברמה גבוהה ויודעות להתאים את התפריט לסוג ולאופי המסיבה.

למידע נוסף לחצו כאן

עורכים חתונה בעוד מספר חודשים ומחפשים שירותי קייטרינג איכותי וכשר לחגיגה הגדולה שלכם? אם כן, מעדני המלך היא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לצפייה בתפריטים השונים המוצעים על ידה, לחצו בכפתור וליצירת קשר טלפוני לקבלת פרטים נוספים על המנות ועל השירות, התקשרו ל – 02-5021633

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418