קייטרינג לשבת בר מצווה

קייטרינג לשבת בר מצווה


אין ספק שבר המצווה הוא אחד האירועים המכוננים והחשובים ביותר בחייו של אדם אם לא החשוב שבהם על פי היהדות, לפחות בתקופה בה הוא נכנס לעול בגרות ועד החתונה. האירוע המרגש נחגג בדרך כלל בקרב משפחה וחברים וככזה אנו רוצים שיהיה מרגש וברמה גבוהה לרבות בתחום האוכל לאירוע. צריכים קייטרינג לשבת חתן בר מצווה?

קייטרינג מעדני מלך היא אחת מחברות הקייטרינג המובילות בארץ בתחום חברות הקייטרינג הכשר מהדרין! מוזמנים להשאיר פרטים לגביי כל אירוע, קטן כגדול שעליכם להרים ובוודאי אם מדובר באירוע בר מצווה, שבת חתן ואירועים דומים.

ליצירת קשר לחצו כאן

חברת הקייטרינג מעדני מלך דוגלת בשירות ללא פשרות, איכות חומרי גלם, טעם מעולה, ועיצוב עד לפרט הקטן ביותר, גורמים אשר הפכו את קייטרינג מעדני מלך לחברה המובילה בתחומה בישראל.

חוגגים בסטייל ובטעם טוב


החברה מתמחים בהפקת אירועים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, כולל קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי לבחירתכם תוך כדי הקפדה מחמירה על כשרות גלאט למהדרין של בד"ץ העדה החרדית לאירוע חגיגי, טעים ומושלם לכם ולילדכם כאשר ברור שהאוכל באירוע הוא מרכיב חשוב שישמח את אורחים ואתכם במידה וכולם ייהנו והאירוע שלכם ייזכר לנצח.

קייטרינג לשבת בר מצווה

שבת החתן היא ללא עוררין אחת השבתות המרגשות בחייו של כל נער העולה למצוות ומשפחתו שקשה לתאר את ההתרגשות טרם האירוע בלילה לפני, ובכל תקופת ההכנה לאירוע בשבועות שלפניו. את כל ההתרגשות הזאת הבאה לכדי שיא בבית הכנסת צריך וחובה לפרוק לאחר מכן בסעודה טובה ושתשביע את ליבם של כל האורחים ותסיים יום נפלא ותחילתה של דרך חדשה עבור חוגג בר המצווה הצעיר.

לפרטים נוספים, מחירים, תפריטים וכל שאלה העולה בראשכם לגביי קייטרינג לשבת חתן בר מצווה, מוזמנים להשאיר פרטים באתר ונשמח לחזור אליכם במהלך יום העבודה ולספק לכם מידע כולל לסגירת ההזמנה. חייגו עכשיו >>

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418