קייטרינג לשבת חתן מחירים

קייטרינג לשבת חתן

מחפשים קייטרינג לשבת חתן מחיר, תפריט ופרטים נוספים? קייטרינג מעדני מלך הוא קייטרינג כשר למהדרין אשר זוכה לתעודת הכשרות של בד"ץ העדה החרדית בירושלים וכל המוצרים בקייטרינג גלאט, חלקם למהדרין. גלשו באתר לראות את תעודת הכשרות המקורית. בשונה מקייטרינג אחרים אשר להם כשרות רגילה, אנו מחזיקים בכשרות למהדרין מחמירה ואתם יכולים להיות רגועים כאשר אתם מזמינים אותנו לערוך קייטרינג באירוע שיש בו קהל חרדי או קהל שומר כשרות.

קייטרינג לשבת חתן מחירים ועוד

ליצירת קשר לחצו כאן

קייטרינג לאירוע הוא אחד הגורמים שמייקרים את האירוע ובוודאי החלק הארי בתקציב האירוע לאחר שכירת האולם. קייטרינג מעדני מלך מסוגל לספק לכם תפריט בהתאמה אישית בהתאם לתקציב שלכם וגמיש באפשרויות שלו מבחינת הוזלת התפריט בבחירת שילובי מנות שונים.

אנו מחזיקים בתפריט עשיר במיוחד עם עשרות מנות ובטוחים שכל אחד יימצא את המנות האהובות עליו בקלות ובמחירים טובים פר מנה.

מעדני מלך – הקייטרינג הבכיר בעיר

בקייטרינג מעדני מלך שפים מקצועיים אחראיים על התפריט וכל אירוע מותאם לטעם הלקוח עם תשומת לב מרבית בעיצוב ובהגשה.

כמן כן יש לנו צוות מעצבות מקצועי אשר בשיתוף פעולה עם הלקוח מעצבים אירוע ייחודי ומושקע במיוחד, קייטרינג לשבת חתן או כל אירוע אחר! אנו מומחים בעיצוב שולחנות בצורה ייחודית, עיצוב ברים מפוארים, עיצוב מפואר לכיסא כלה ועיצוב חופה מיוחד!

קייטרינג מעדני מלך מספק שירותי קייטרינג בשרי כשר למהדרין גלאט וכן שירותי קייטרינג חלבי למהדרין במחיר שווה לכל נפש לאירוע יוקרתי ואיכותי, שבת חתן, בר מצווה ועוד.

בנוסף לכך יש ברשותנו מספר אולמות אירועים ברמה גבוהה באזור ירושלים, בית"ר עילית ובית שמש.

צריכים קייטרינג מומלץ לשבת חתן? חייגו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת ואטרקטיבית לקייטרינג האיכותי בעיר! הזמינו ותהנו מכל אירוע לכמות אורחים קטנה, בינונית וגדולה. חייגו עכשיו להזמנות ופרטים נוספים >>

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418