קייטרינג מומלץ בירושלים

קייטרינג מומלץ בירושלים

מחפשים קייטרינג מומלץ בירושלים? תנו לנו להמליץ לכם על קייטרינג מעדני מלך – הקייטרינג הירושלמי המוביל אשר יספק לכם את שירותי הקייטרינג הטובים ביותר בכשרות מהדרין לכל אירוע שיש לכם, בין קטן או גדול, החל מברית מילה, אירוע בר מצווה בכותל או באולם, שבת חתן, בת מצווה, חתונה וכל אירוע אחר שברצונכם לקיים וליהנות ממנו משולחנות מעוצבים, אוכל טעים ואורחים מרוצים!

קייטרינג מומלץ בירושלים – מעדני מלך

מה בתפריט? מוזמנים להיכנס ללשונית הרלוונטית באתר במידה ואתם צריכים לקיים אירוע בר מצווה למשל או זקוקים לשירותי קייטרינג לחתונה, השאירו פרטים בטופס השארת הפרטים בסוף הדף ושלחו אלינו ונחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים והצעת מחיר משתלמת.

ליצירת קשר לחצו כאן

מוזמנים לראות את תעודת הכשרות שלנו באתר ולהיות רגועים לגבי מידת הכשרות של האוכל באירוע שלכם. בנוסף לכך הינם מוזמנים לבדוק שירותי אירועים נוספים שאנו מספקים ולמעשה כל מה שאתם צריכים לאירוע, אנו יכולים לדאוג לו מעבר לאוכל, אך אם ברצונכם להזמין רק את שירותי הקייטרינג שלנו הרי שעשיתם את ההחלטה הנכונה ואתם עומדים ליהנות מאוכל טעים לאירוע וחוויה מהנה במיוחד עם תפריטי מנות עשירים, גם בשריים וגם חלביים (בנפרד כמובן) לבחירתכם, אירוע בהתאמה אישית מלאה – מקבלים תפריט ענק עם מלא אופציות, בוחרים ומסמנים את המנות העדיפות אליכם וכך אנו יודעים בדיוק מה להכין לאירוע בצורה פשוטה.

מוזמנים להגיע לטעום את האוכל לפני האירוע כדי להתרשם מהאסתטיות של המנות, מהגודל ומהטעם ולבנות את התפריט לאירוע שלכם מבעוד מעוד ואז רק להגיע ביום האירוע וליהנות עם האורחים שלכם כשאנו דואגים לכל השאר עם צוות הקייטרינג המנוסה שלנו שדואג למילוי כל בקשות האורחים ולכך שאף אחד לא ייצא רעב בסוף האירוע, מהקטן עד הגדול, עם אוכל שמתאים לכולם.

חייגו עכשיו לפרטים נוספים או השאירו פרטים באתר לחזרה. תודה ולהתראות! >>

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418