ליהנות מאווירת הקדושה באירוע הבא

הורים רבים מחפשים דרכים קצת אחרות לציין את גיל המצוות של בנם ותוהים איך יוכלו לעשות זאת נכון. יותר ויותר הורים בוחרים לאחרונה לחגוג את מסיבת בר המצווה בירושלים וליהנות מאווירת קדושה, מאווירה יחודית. הכותל המערבי הפך ללוקיישן פופולארי מאד בשנים האחרונות ובאופן כללי גם ירושלים עצמה. מסיבת בר מצווה בכותל המערבי היא חוויה מסוג אחר והיא הזדמנות לחלוק עם אנשים שאוהבים רגעים מרגשים מאד לצד תפאורה מסוג אחר.

לשלב את האוכל בחגיגה

הזמנת שירותי קייטרינג באיזור הכותל היא פתרון נהדר לכל מי שרוצה לערוך את האירוע שלו מול המבנה העצום והמיוחד הזה. אפשר גם להזמין קייטרינג ברובע היהודי ולהציע לאורחי האירוע מאכלים טובים וטעימים. התפריט עשיר ומגוון מאד ואפשר להתאימו במדויק לאופי ולסגנון האירוע. הוא כולל מנות ראשונות, סלטים בכל מיני טעמים, בשרים וגם דגים אם רוצים. אפשר לשלב בתום הארוחה קינוחים מתוקים וליהנות מהפתעה קולינארית נהדרת לאחר שמציינים את גיל המצוות במקום, שהוא הרבה יותר ממרחב לחגוג בו אירוע.

לאתר את הפתרון הטוב ביותר

לפני שמזמינים את שירותי הקייטרינג כדאי לבחון כמה נקודות: מה כולל התפריט, מהן העלויות ומה מקבלים במסגרת השירות. חשוב מאד להגדיר מראש את התקציב ולבדוק כמה אורחים צפויים להגיע לחגיגה. בין אם זו מסיבת בר מצווה בכותל המערבי או כל אירוע פרטי אחר, האוכל תופס תפקיד חשוב ומרכזי מאד וכדאי מאד להשקיע בבחירתו ובשילובו. שירותי הקייטרינג יכולים לחסוך זמן רב בהכנות ולאפשר לאורחים, שקודם לכן בילו יחד עם חתן האירוע בכותל המערבי או בשיטוט ברובע היהודי, ליהנות מארוחה טובה ומשביעה שמסכמת את היום הכול כך מרגש הזה.

למידע נוסף לחצו כאן

רוצים לערוך בקרוב מסיבת בר מצווה לבנכם בירושלים ואף לשלב ביקור בכותל המערבי וסיור ברובע היהודי? חשוב לכם לשלב ביום הזה גם אוכל טוב כשר למהדרין, אוכל איכותי וטעמים? אם כן, מעדני המלך היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לצפייה בתפריטים השונים המוצעים על ידי החברה, היכנסו לחצור בכפתור וליצירת קשר טלפוני לפרטים נוספים על השירות ועל העלויות השונות, התקשרו ל – 02-5021633

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418