קייטרינג במודיעין

מחפשים באינטרנט חברת קייטרינג במודיעין? אפשר לעצור את החיפושים. חברת הקייטרינג המובילה "מעדני המלך" מזמינה אתכם להתרשם משירות קייטרינג איכותי המעניק לכל בעלי שמחה את האפשרות ליהנות מקייטרינג ברמה בינלאומית משירות מחייך ואדיב וממקצועיות ללא פשרות.

אצלנו במעדני המלך, חברת קייטרינג במודיעין, ירושלים והסביבה, תזכו באירוח מלכותי אמיתי הכולל את כל מיני המעדנים והמגדנות, המוגשים כולם בעיצוב ססגוני ומרהיב המותאם באופן אישי לכל אירוע ולכל סגנון וטעם. צרו עמנו קשר דרך האתר או באמצעות הטלפון: 02-5021633 ונשמח להפיק עבורכם במיוחד את הקייטרינג לאירוע מושלם.  

קייטרינג במודיעין, ירושלים והסביבה

חוגגים בר מצווה או שבת חתן וזקוקים לשירות קייטרינג במודיעין ייחודי ומרשים? אל תחשבו פעמיים! מעדני המלך כאן בשבילכם, בכל עיר באזור ירושלים והמרכז. 

המיקום שלכם אינו רלוונטי מבחינתנו, אנו נשמח להציע שירותי קייטרינג במודיעין או בירושלים בדיוק באותה המידה. צוות הקייטרינג מגיע לכל מקום, אולם אירועים, בית כנסת או לבית הפרטי שלכם יחד עם כל הציוד, כלי ההגשה והאמצעים השונים הדרושים להפקה. כאשר את כל שלבי התפעול, ההקמה וההגשה מבצע צוות מקצועי ומיומן.

קייטרינג במודיעין – גלאט כשר

חברת הקייטרינג מעדני מלך מעניקה שירותי קייטרינג כשר למהדרין. ברשותנו תעודת כשרות מטעם הבד"ץ העדה החרדית המאשרת כי המזון וכל התהליכים הקשורים להכנתו נעשו בקפידה יתרה ותוך השגחה על קלה כחמורה. זאת על מנת לספק קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר גם מבחינה הלכתית.

מעדני המלך, שירותי קייטרינג מלכותי לשרותכם!

כאחת החברות האיכותיות והמקצועיות ביותר בארץ חרטה חברת "מעדני המלך", הפועלת כחברת קייטרינג במודיעין והסביבה, את סמלי האיכות והשירות על דגלה.

אנו רואים מאמינים כי אין שני אירועים זהים זה לזה וכי כל אירוע הוא יחיד ומיוחד במינו. ולכן על כל אירוע לזכות בזווית ייחודית משלו המעבירה קסם שונה ומצליחה להתאים באופן מושלם את הקייטרינג לסוג האירוע ולקהל האורחים.

בכדי לבצע התאמה מושלמת שכזו מקיים צוות הקייטרינג המקצועי פגישה מקדימה יחד עם בעלי השמחה ובשיתוף פעולה מלא שוזרים את פרטי האירוע זה לזה. עוברים על התפריט ובוחרים את המנות, מרכיבים את צוות ההסעדה ובוחרים את האלמנטים השונים בדקורציה. הכול על מנת שכל הפרטים, מקטן ועד גדול יתאימו בדיוק לציפיות שלכם.  

צרו עמנו קשר דרך האתר או באמצעות הטלפון במספר: 02-5021633  והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק גם לכם שירות אקסקלוסיבי מפגישת הייעוץ ועד לאחר האירוע. קייטרינג מעדני המלך, קייטרינג במודיעין, ירושלים והסביבה. 

 

 

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418