קייטרינג לשבת חתן

 Preview 400 10002207201115021572.JPGשבת חתן היא אחד מן הטקסים הנלווים לטקס הנישואים בין בני זוג הנכנסים בברית הנישואים, כאשר על פי המסורת של העדה הספרדית, נהוג לקיים שבת חתן בשבת הראשונה אשר לאחר החתונה ועל פי המסורת של העדה האשכנזית, נהוג לקיים שבת חתן בשבת אשר לפני החתונה. על פי המנהג של שבת חתן, החתן עולה לתורה, כאשר בני משפחה, חברים, קרובים ומכרים אחרים מגיעים יחד עם בני הזוג אל בית הכנסת על מנת לשיר לכבוד בואם בברית הנישואים, להשתתף עמם בשמחה שלהם ולחלוק עמם כבוד.

ארגון של שבת חתן דורש הקדשת לא מעט אנרגיה וזמן מבני המשפחה והחברים, אשר נדרשים להכין את מקום האירוע, לסדר את השולחנות וכלי האוכל, לסדר תאורה ואולי חשוב מכל – לדאוג לאוכל טעים ומזין, אשר יחמם את הלב וישמח את הנשמה. אולם חרף הרצון הטוב והכנה של בני המשפחה והחברים אשר עושים ימים כלילות בניסיון להכין שבת חתן יפה ומשמחת ככל האפשר, בדרך זו הם אינם יכולים להשתתף כהלכה בחגיגת הזוג הטרי ולחגוג עמם, מפני שכל מעייניהם טרודים בארגון, בשמירה על הסדר ועל הניקיון ובדאגה לכך שכל הבאים לאירוע יהיו שבעי רצון. כאן נכנסים לתמונה שירותי הקייטרינג של מעדני מלך.

קייטרינג לשבת חתן מבית היוצר של חברת הקייטרינג של מעדני מלך יעזור לכם להבטיח ששבת החתן שלכם תהיה אירוע זכור לטובה לא פחות מהחתונה שלכם. צוות העובדים הנאמן והמסור של החברה עומד לרשות חוגגי שבת החתן ובני משפחותיהם, והם ערוכים להכין עבורם קייטרינג כשר למהדרין, קייטרינג גלאט כשר, קייטרינג חלבי כשר, קייטרינג בשרי כשר, קייטרינג בד"ץ וכל מה שהם רק יבקשו.

קייטרינג לשבת חתן של מעדני מלך יספק לאורחים שלכם בשבת החתן מאכלי שבת מסורתיים לכל העדות, תוך כדי שמירה על אווירת שבת. מארגני שבת החתן יבצעו עבורכם עריכת שולחנות, ייתנו שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר – בין אם בנושא של הגשה וניקיון ובין אם בנושא של שירות אישי ומלבב – וכל זה על ידי מלצרים שומרי שבת ומסורת.

ניפגש בשמחות.

 Adobe PDF file icon 32x32  לתפריט קייטרינג לשבת בפורמט PDF  >>>

m1

צרו איתנו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

קאפצה
קאפצה הקלד את האותיות\מספרים

cap

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418