קייטרינג כשר למהדרין

 Preview 400 10002307201121024505קייטרינג כשר למהדרין הוא שירות מבוקש והכרחי בקרב אוכלוסיות שונות ברחבי ישראל, הסיבה לכך היא מפני שגם אנשים רבים שלא מגדירים את עצמם בתור "דתיים" או "שומרי מסורת", אשר עדיין בוחרים לשמור על אכילת מזונות כשרים בלבד, כל אחד מסיבותיו הוא.

סיבה נוספת לכך ששירות קייטרינג כשר למהדרין חשוב לרבים בציבור הישראלי, היא מפני שגם באירועים המגודרים כאירועים לציבור החילוני גרידא, קרוב לוודאי שיימצאו שם כמות נכבדת למדי של אנשים שומרי מסורת ובהכרח גם שומרי כשרות. מפני שישראל היא חברה כה מעורבת, בה דתיים וחילונים מתקיימים האחד לצד השני, בכל אירוע יהיו נוכחים אנשים אשר מקפידים לשמור על כשרות – וזו אחת הסיבות העיקריות לכך ששירות קייטרינג כשר למהדרין הוא כה חשוב ונחוץ.

קייטרינג מעדני מלך הוא קייטרינג כשר למהדרין בהשגחה המהודרת של בד"ץ העדה החרדית בירושלים, השגחה קפדנית המבטיחה מזון כשר למהדרין מן המהדרין, וזאת על מנת לאפשר גם לאנשים המחמירים ביותר בדיני כשרות לא לוותר על הגעה לאירועים של חברים, בני משפחה ומכרים ולבוא להשתתף עמם ולשמוח בשמחה שלהם. קייטרינג מעדני מלך מחזיק בכל האישורים ובכל התעודות אשר מעידים על כך כי אכן מדובר – מעבר לכל צל של ספק – בשירות של קייטרינג כשר למהדרין. קייטרינג גלאט חלק של העדה החרדית בירושלים.

כך מתאפשר לחוגגים להזמין לאירוע שלהם כל אדם – תהיה המסורת שלו אשר תהיה – מפני שתחת קייטרינג כשר למהדרין כל אדם יכול לאכול לשובע וליהנות ממזון טעים ומשובח מבלי שיהיה עליו לחשוש שמא הוא אוכל מזון לא כשר. קייטרינג כשר למהדרין של קייטרינג מעדני מלך נותן ערובה לכך שבאירוע שלכם יהיה מזון טעים כיד המלך, כזה אשר יאפשר לכל אחד ואחד מן האורחים שלכם לשבוע וליהנות ללא כל חשש.

 

 את קייטרינג מעדני מלך למהדרין הקמנו בשנת 2005 במטרה לענות על הביקוש בתחום הפקת ארועים איכותיים ויוקרתיים למהדרין. בהשגחת בד”ץ העדה החרדית.

רח’ רח’ הרטום 7
02-5021633 \ 050-4141418